Antalya Projesi

Mucizevi bir
yaşam

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

Antalya Projesi

Antalya Projesi

Antalya Aksu’nun Rüya Projesi Antalya’nın 5 merkez ilçesinden biri olan […]

Proje detayları

Antalya Aksu’nun Rüya Projesi

Antalya’nın 5 merkez ilçesinden biri olan Aksu’da inşa edilen Antalya Aksu ticaret ve konut projemiz, İmadal Group’un konut sakinlerinin ihtiyaçlarını uzağa gitmeden karşılamasına imkan veren karma proje yaklaşımıyla, Antalya’nın doğal dokusuna uyum gösteren estetik mimari anlayışıyla inşa edilmektedir.
4 bin metrekareyi aşan arsa alanı üzerinde, 21 bin metrekarelik inşaat alanında yükselen Antalya Aksu projemiz, alt katı dükkanlara tahsis edilmek üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Toplam 114 konut ve 12 dükkana ev sahipliği yapan projemizde 1+1, 2+1 tipi dairelerin yanı sıra 2+1 loft daireler de mevcuttur. Çatının hemen altındaki daireler olarak da ifade edilen loft dairelerin sayısı 3 adet olmakla birlikte, Düden ve Aksu akarsularının ortasında kurulan Aksu ilçesinin sakinliğini yaşamasına imkan veren tarzıyla özel olarak konumlandırılmıştır.
Yaşamak için muhteşem, kiralamak için de en hızlı dönüşümü sağlayacak konforuyla Antalya Aksu projemizde 81 adet 1+1, 30 adet 2+1 tipi daire bulunmaktadır.
Yaşama ferahlık katan balkonları, projenin ihtişamını ortaya koyan cam?? Cephe kaplaması, yaşayanların gıdadan kozmetiğe, yemekten terziye kadar her türlü ihtiyacına yönelik dükkanları, betonlar arasında değil sanki gemide yaşıyormuş hissi veren tasarımıyla, sadece sakinlerinin kullanımına açık olan havuzuyla Antalya’nın en çok tercih edilecek projelerinden biri olmaya aday…

Bizi Arayın.

0 212 965 80 46

İLETİŞİM

Levent Mah. Menekşeli Sk. No:10 İç Levent, Beşiktaş İstanbul
+90 (212) 965 80 46