İmadal’ı tanıyın.

Kurumsal bankacılıkta uzun yıllara dayanan geniş bir tecrübeye sahip olan İmadal, 2016 yılında İstanbul merkezli olarak ticari faaliyetlerine başladı.

Daha Fazlasını Keşfet

Aşağı Kaydır

Hakkımızda

Kurumsal bankacılıkta uzun yıllara dayanan geniş bir tecrübeye sahip olan İmadal, 2016 yılında İstanbul merkezli olarak ticari faaliyetlerine başladı. İlk faaliyet alanı olarak İzmir’de yapı-taahhüt sektörünü seçildi. Ardından İmadal’ı grup haline getiren organik büyüme süreci başladı.

2017 yılında hammadde alım satımı ve ithalat-ihracat aracılık hizmetleri vermek üzere İmadal Ticaret şirketi faaliyete geçerken, onu 2018 yılının ilk çeyreğinde kurulan İmadal Gayrimenkul Yatırım bölümü takip etti. İmadal Gayrimenkul Yatırım bölümü halen Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışında gayrimenkul yatırımları gerçekleştirmektedir.

Daha fazla İmadal.

Dünyayı teknolojik gelişmelerin değiştireceğinin farkındalığı ile bu alana adım atan İmadal Group, geleceğin dünyasını daha sürdürülebilir ve kolay kılacak fikirlere desteğini bünyesindeki yazılım birimiyle gerçekleştiriyor. Yapay zeka, dijital gelecek, akıllı tasarımlar, robotlar hayatımızı kökten değiştirme konusunda bu kadar iddialı iken, geleceğin mimarı İmadal Group’un bu alana kayıtsız kalması düşünülemezdi.

Bir zamanlar yoğunlukla insan emeğiyle yapılan her iş, yavaş yavaş yapay zekaya ve yazılımlara devrediliyor. Dünya’daki girişimcilik ekosistemi ve akademik eğitimler, gençleri ve girişimcileri bu alanlarda çalışmaya teşvik ediyor. Kurumumuz da yazılım alanındaki iki start-up projesine yatırım yaparak genç fikir ve projelerin destekçiliğini üstleniyor ve gençlerimizin/ girişimcilerimizin güvenle projelerini geliştirmesine imkan sağlıyor.

Grubumuz köklü bilgi ve deneyimi ile ticari alanda birçok kolda faaliyetlerini sürdürmektedir.

İzmir Demir Çelik ile ortaklaşa hammadde ticareti yapan grubumuz, küresel iklim değişikliğinin en büyük sorunlarından olan gıda krizine çözüm amaçlı olarak, iç ve dış pazarda toptan ve perakende zincirler üzerinden ticari faaliyetler gerçekleştirmektedir. Ayçiçek yağı ve zeytinyağı, İthal ve yerli toz şeker, Buğday ve mısır nişastası, Kuruyemiş, Un çeşitleri, Süt ve süt ürünleri, Şekerleme ve çikolata çeşitleri, Endüstriyel konserve ürünler, Bakliyat çeşitleri İmadal Group’un geniş ürün yelpazesindeki ürünlerden birkaçıdır.

Eskişehir’de “Gallery of Old Town”  isimli çok amaçlı restoran ve kafeler ile işletmecilik işine adım atan İmadal Group’un hedefinde, sağlıklı organik büyümeyi gerçekleştirmek, kalıcı başarılarıyla ülkemizin kalkınmasının önemli aktörleri arasına girmek bulunmaktadır.

INSAN & KÜLTÜR

İnsan & Kültür

Geleceği yeniden inşa ederken, iş modellerimizi insan ve kültürün entegrasyonuna göre şekillendiriyoruz. Sosyolojik olarak toplumsal miras kabul edebileceğimiz kültürü işimize modelliyoruz.

Günümüzde hızlı teknolojik gelişmeler, otomasyon, yapay zeka ve çalışan beklentilerindeki değişiklikler, küresel çalışma ortamı ve iş gücünde önemli bir dönüşüme neden oluyor. Bu farkındalıkla grup çatısı altında yeniden yapılanmaya gidiyor ve 'işin geleceğine' uyum gösteriyoruz.

Uzaktan çalışma modelleri, esnek işgücü ve yüksek performans, amaç odaklı organizasyon yapısı, veri odaklı organizasyon, geleceğin liderliği gibi tanım ve modeller, işin geleceğine uyum göstermesi gereken tüm şirketler gibi bize de rehberlik ediyor.

Her sektörde gereken emek ve veya teknoloji yoğunluğuna göre planlamalarımızı gerçekleştiriyor, insanın kültürden, kültürün insandan ayrı düşünülemeyeceği yarınlara imza atmaya hazırlanıyoruz.

Bizi Arayın.

0 212 965 80 46

İLETİŞİM

Levent Mah. Menekşeli Sk. No:10 İç Levent, Beşiktaş İstanbul
+90 (212) 965 80 46