Geleceğin Mimarı.

Imadal Inşaat

Grubumuzun faaliyetlerinin başlangıç noktasını oluşturan inşaat ve taahhüt işlerinde hedefimiz, gelenekselin birikimiyle günümüzün ihtiyaç ve yeniliklerini harmanlayan yeni yaşam alanları oluşturmaktır.

Projelerimizin tasarımında yeni dönemde ülkemizde kentlerin ruhuna yön vermesi planlanan yatay mimariyi esas alırken, insanlara huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı amaç edindik.

Bu vizyonu temsil eden projelerimizi önce İzmir’de gerçekleştirdik, ardından İmadal güvencesini Aydın, Antalya, İstanbul, Eskişehir ve Kıbrıs’a da taşıdık. Huzur ve güvenin adresi yuvalar inşa ettik, projelerimize ekonomik hayata nefes olan, site sakinlerinin ihtiyaçlarını uzağa gitmeden karşılamalarına imkan veren işletmeler için ticari alanlar eklemeyi de ihmal etmedik. Bu tarzdaki karma proje anlayışımızın ilk örneklerini Aydın ve Eskişehir’de sergiledik. Müşterilerimizden gelen taleple benzer yatırımları İstanbul ve Kıbrıs’ta da gerçekleştirmek ve dünya standartlarında yaşam alanları oluşturmak üzere hazırlıklarımızı tamamladık.

İmadal, inşaat sektöründeki varlığıyla da çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

 

 

 

Bizi Arayın.

0 212 965 80 46

İLETİŞİM

Levent Mah. Menekşeli Sk. No:10 İç Levent, Beşiktaş İstanbul
+90 (212) 965 80 46